Müşteri Hizmetleri: 0(541) 570 18 54 | 0(380) 524 00 41

BİZ KİMİZ ?

Düzce Bilgin Nakliyat, ev taşıma esnasında yaşanacak stresi en aza indirerek evini taşıyacak kişilere evden eve nakliye hizmetinde en kaliteli sunumu sağlamaya çalışmaktadır. Düzce’de bulunan merkez ofisimiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerine gerçekleştirdiğimiz taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sadece evden eve veya ofisten ofise eşya taşımak için değil aynı zamanda temizlik hizmetleri ile de referans olarak gösterdiğimiz firmalar ile çalışmaktayız. Evinizi dip köşe temizleyecek ve bunu en iyi şekilde yapacak bir personel bulmak oldukça zordur.

Bunun için kurumsal çalışan bir firmayı tercih etmeniz en doğru seçim olacaktır. Biz de en güvenilir şartlar altında evinizin temizliğini gerçekleştirecek özverili çalışanlarımız ile sizlere temizlik hizmeti vermektedir.

Sadece ev temizliği için değil bankaların, ofislerin, çalışma alanlarının da temizliğe ihtiyacı vardır ve bunun için bu alanda eğitim almış hata yapmayacak bir personel ile çalışılması gerekmektedir.

Düzce Bilgin Nakliyat olarak hem ofis hem de ev temizliğinde personel tedariğini sağlayabilecek sağlam bir alt yapıya sahibiz. Mevcut referanslarımız kaliteli işimizin bir örneğidir. En hızlı, en uygun fiyatlı ve en kaliteli temizlik ve nakliyat işlemleri için bizi tercih edin.