Müşteri Hizmetleri: 0(541) 570 18 54 | 0(380) 524 00 41

Görsel Galeri

Düzce Bilgin Nakliyat olarak evden eve taşımacılığı veya ofis taşımacılığı konusunda en iyi hizmeti sunmanın derdindeyiz. Piyasada taşımacılık alanında çalışan ancak güvenilir olmayan birçok firma bulunmaktadır.

 

Bu nedenle özellikle çevresinden duyduğu bilgiler yüzünden, tanıdıklarının yaşadıkları kötü hadiseler yüzünden taşımacılık işlemlerini gerçekleştirecek kişiler güvenilirlik aramaktadırlar. Bunun sağlanması için de birçok kriter vardır. Öncelikle kurumsal olarak çalışan bir firma daima ön planda tutulacaktır.

 

Düzce evden eve nakliyat olarak kurumsallığımızdan kesinlikle ödün vermeden çalışmaktayız. Daha sonra gelen noktalar ise taşınacak eşyaların sigortalanarak taşınmalarının gerekliliğidir.

 

Biz sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizi memnun etmek adına her türlü işlemi gerçekleştirmekten yanayız. Bu sayede yaşanacak aksi bir durumda müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirmeyi hedefliyoruz. Titizlik ile gerçekleştirilen işlemler sayesinde kazandığımız güven de yanımıza kar kalıyor.