Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Mutlu Ailele

Mutlu Aileler

En Kaliteli Taşımacılık

En Kaliteli Taşımacılık

Güvenilir Hizmet

Güvenilir Hizmet

Size Sunduklarımız

Taşınma esnasında eşyaların paketlenmesi işleminden sonra araçlara yerleştirilmesi de oldukça önemli bir işlemdir. Ne kadar özenli davranılırsa davranılsın eşyaların taşınacağı araç yeterli bir kalitede değilse eşyaların zarar görme olasılığı da yüksek olur. Düzce Evden eve taşımacılık bünyesinde en kaliteli araçları bulunduruyor. Bu sayede büyük bir korunma içerisinde eşyalarınız taşınıyor. Eşyalarınızın tipine ve fazlalığına göre de çeşitli boyutlarda araçlar arasından size en çok uyan araç seçiliyor.

Müşterilerimizin güvencesini sağlamak adına hizmetlerimiz arasında ekpertiz hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmet sayesinde bütçelendirmeler çıkarılarak daha sonradan fazla maliyet çıkması gibi durumların önüne geçiliyor. Ekpertizlerimiz oluşabilecek her türlü durum için tüm olasılıkları gözden geçirerek sizlere net bir fiyatlandırma çıkartıyor. Yapılacak işlemlerde hangi işlemin ne kadar maliyet ile yapılacağının bilgisi de müşteriye veriliyor. Böylece daha sonradan anlaşmazlıklar yaşanmadan tüm işlemler önceden belirlenen şartlar akabinde kolayca gerçekleştiriliyor.

81 ilde Düzce Bilgin Nakliyat

hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat işlemlerinde eşyaların nasıl paketlendiği de oldukça önemli bir konudur. Eşyaları taşıyan firma eşyalara zarar vermeden taşıyabileceğinin garantisini vermek zorundadır. Düzce Bilgin Nakliyat müşterilerini maksimum memnuniyette tutacak şekilde eşyalara zarar gelmeyeceği konusunda müşterilerine güven vererek çalışmaktadır. Taşınmadan önce dikkatli bir şekilde eşyaların paketlenip ambalajlanması gerekmektedir. herhangi aksi bir durumda eşyalar sağlam paketlenme sayesinde en az zarar görerek ulaşması gereken yere ulaşacaktır. Uzun mesafe olan taşımacılıklarda paketleme ve ambalajlama işlemleri köpüklü naylon, ambalaj kağıtları ve sık bir şekilde yerleştirilen battaniyelerin kullanımı ile sağlamlaştırılarak taşınma işlemi yapılmaktadır. Mobilyaların taşınması da odalara göre gruplandırılarak paketlenme sırası ile yapılmaktadır. Her oda için mobilyaların paketlenmesi işlemi esnasında kullanılacak malzemeler farklılık göstermektedir. Tüm paketleme ve ambalajlama işlemlerini hızlı ve eksiksiz tamamlamak da ayrıca önemlidir. Bu sebeple bu işlemler eğitilmiş bir personel tarafından yapılmalıdır. Düzce Bilgin Nakliyat olarak en hızlı taşımacılığı sağlamak adına personelimizi paketleme konusunda dahi eğiterek sahaya çıkarmaktayız. Eşyalarınız da gerekli görüldüğü takdirde fıçılar içerisine konularak taşınır. Böylece ekstra bir güvenlik sağlanmış olur.

Eşyaların taşınması esnasında oluşabilecek her türlü aksiliğe karşı taşınan tüm eşyalarında sigortalanması gerekmektedir. Böylece müşterilerin de içi rahatlamış olur. Sigortalı yapılan taşımacılıklarda eşyalar hasar görse dahi önceden sigortalandıkları için müşterilerin mağduriyeti engellenmiş olur. Sigortalı evden eve nakliyat profesyonel çalışanların yapacağı bir işlemdir. Düzce Bilgin Nakliyat da kurumsallığından ödün vermeden profesyonel bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Farklı iller arasında bir taşınma işlemi gerçekleştirmek de oldukça zordur. Güvenilir bir firma ile en hızlı şekilde işlemlerin halledilmesi gerekmektedir. Düzce evden eve nakliyat takip sistemi sayesinde müşterilerimiz en uzak yerlere dahi en güvenilir şekilde eşyalarını taşıtabilmektedirler. Türkiye’nin her iline en güvenilir şekilde eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Kalite, güvenilirlik ve maliyet açısından müşterilerimize en çok uyan seçenekler ile Türkiye içerisinde her yere nakliyat yapılabilmektedir.

hizmetlerimiz

Günümüzde çoğalan yüksek binalar sebebi ile taşınma işlemlerinde eşyaların yerleştirilmesi ve mevcut alandan alınması da ayrı sıkıntı yaratmaktadır. Ancak asansörlü sistemlerimiz sayesinde bu zorluğun önüne rahatça geçebiliyoruz. Cam eşyalar, değerli mobilyalar, büyük dolaplar gibi normalde taşınması çok büyük zorluklar çıkaracak eşyaların hepsi asansörlü sistem sayesinde kolayca taşınabiliyor.

Tüm taşıma hizmetlerinin yanı sıra Düzce Bilgin Nakliyat evlerinizin temizliğinin sağlanması için de 2000 senesinden bu yana özenli bir şekilde evlere temizlik personeli göndermektedir. Kurumsallığın verdiği profesyonellik ile temizlik elemanlarının alanında yeterliliğe sahip olmasına dikkat edilmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak şekilde temizlik hizmetini diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi en kaliteli şekilde sunmaya çalışmaktadır.