Finansbank A.Ş. Düzce Şubesi Finansbank A.Ş. Düzce Şubesi Düzce İl Jandarma Komutanlığı Düzce İl Jandarma Komutanlığı Standart PRofil A.Ş.Lojmanları Standart PRofil A.Ş.Lojmanları Vakıfbank Düzce Şubesi Vakıfbank Düzce Şubesi Düzce Vergi Dairesi Düzce Vergi Dairesi Düzce Devlet Hastanesi Düzce Devlet Hastanesi Yapı Kredi Bankası Düzce Şubesi Yapı Kredi Bankası Düzce Şubesi ONR Grup ONR Grup Düzce Rehabilitasyon Merkezi Düzce Rehabilitasyon Merkezi Düzce Rehberlik ve Araştırma Merkez Müdürlüğü Düzce Rehberlik ve Araştırma Merkez Müdürlüğü
Bir firmanın işini iyi yaptığını anlamak için daha önceden çalıştığı firmalara göz atmak en güvenilir yoldur. 2000 yılında kurulan genç bir firma olmamıza rağmen oldukça büyük firmalar ile çalışmalarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu firmaların referanslığı sayesinde amacımız daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için kendimizi geliştirmektir. Düzce Bilgin Nakliyat olarak evden eve taşımacılığı veya ofis taşımacılığı konusunda en iyi hizmeti sunmanın derdindeyiz. Piyasada taşımacılık alanında çalışan ancak güvenilir olmayan birçok firma bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle çevresinden duyduğu bilgiler yüzünden, tanıdıklarının yaşadıkları kötü hadiseler yüzünden taşımacılık işlemlerini gerçekleştirecek kişiler güvenilirlik aramaktadırlar. Bunun sağlanması için de birçok kriter vardır. Öncelikle kurumsal olarak çalışan bir firma daima ön planda tutulacaktır. Düzce evden eve nakliyat olarak kurumsallığımızdan kesinlikle ödün vermeden çalışmaktayız. Daha sonra gelen noktalar ise taşınacak eşyaların sigortalanarak taşınmalarının gerekliliğidir. Biz sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizi memnun etmek adına her türlü işlemi gerçekleştirmekten yanayız. Bu sayede yaşanacak aksi bir durumda müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirmeyi hedefliyoruz. Titizlik ile gerçekleştirilen işlemler sayesinde kazandığımız güven de yanımıza kar kalıyor.
 
Müşterilerimiz memnun etmek adına en ince ayrıntıyı düşünerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Taşınma öncesinde ekpertizlerimiz müşterilerimize bütçelendirme çıkartarak müşterimizi bilgilendiriyor. Kabul ettiği takdirde en hızlı şekilde taşıma işlemlerine başlanıyor. Şu ana kadar çalıştığımız firmalar arasında Standart Profil A.Ş lojmanları, Finansbank, Vakıfbank, Yapıkredi ve ONR şirketler gurubu bulunuyor. Referansımız olarak gururla gösterebileceğimiz bu firmalar ile yaptığımız özenli taşımacılık işlemleri sayesinde müşterilerimizin hiçbir stres yaşamadan gönül rahatlığı ile bizlere ulaşarak çalışmalarını yaptırabileceklerini belirtmek istiyoruz. Sadece evden eve veya ofisten ofise eşya taşımak için değil aynı zamanda temizlik hizmetleri ile de referans olarak gösterdiğimiz firmalar ile çalışmaktayız. Evinizi dip köşe temizleyecek ve bunu en iyi şekilde yapacak bir personel bulmak oldukça zordur. Bunun için kurumsal çalışan bir firmayı tercih etmeniz en doğru seçim olacaktır. Biz de en güvenilir şartlar altında evinizin temizliğini gerçekleştirecek özverili çalışanlarımız ile sizlere temizlik hizmeti vermektedir. Sadece ev temizliği için değil bankaların, ofislerin, çalışma alanlarının da temizliğe ihtiyacı vardır ve bunun için bu alanda eğitim almış hata yapmayacak bir personel ile çalışılması gerekmektedir. Düzce Bilgin Nakliyat olarak hem ofis hem de ev temizliğinde personel tedariğini sağlayabilecek sağlam bir alt yapıya sahibiz. Mevcut referanslarımız kaliteli işimizin bir örneğidir. En hızlı, en uygun fiyatlı ve en kaliteli temizlik ve nakliyat işlemleri için bizi tercih edin.